VYGENERUJTE SI SVOJ ZĽAVOVÝ POUKAZ
TÜV STK Malacky
Zľava 20% pre každého!


TÜV otvorila v Malackách na Priemyselnej 6209, modernú stanicu technickej a emisnej kontroly a kontroly originiality. Pri tejto príležitosti sme si pre Vás pripravili uvítaciu zľavu 20% pre každého na služby TK, EK pre osobné motorové vozidlá. Získanie elektronického zľavového poukazu je rýchle, jednoduché a nezaberie Vám to viac ako minútu. Vyplnením údajov nižšie si automaticky vygenerujte poukaz na zľavu 20%, ktorý môžete využiť pre osobné motorové vozidlo kedykoľvek do 30. 06. 2023 na prevádzke TÜV STK Malacky.
Váš poukaz bol úspešne vygenerovaný so zľavou %. Zaslali sme Vám ho na Vašu e-mailovú adresu , prosím skontrolujte si priečinok SPAM prípadne Propagácie. Ďakujeme za Váš záujem, tešíme sa na Vás.
Váš poukaz bol úspešne vygenerovaný so zľavou %. E-mail na adresu sa nepodarilo odoslať. Poukaz s kódom si viete stiahnuť kliknutím na odkaz: .
DRŽITEĽ POUKAZU


KONTAKTNÉ ÚDAJE


INFORMÁCIE O NÁVŠTEVE PREVÁDZKY


ZÁUJEM O SLUŽBY (môžete zvoliť viac možností)

Pred kliknutím na Vygenerovať poukaz si prosím skontrolujte svoje údaje, budú generované priamo do zľavového poukazu, ktorý je neprenosný a zašleme Vám ho na Vami uvedený e-mail. Výška zľavy je prideľovaná podľa štatútu akcie.
Vygenerovať poukaz