VYGENERUJTE SI SVOJ ZĽAVOVÝ POUKAZ
TÜV STK Banská Bystrica, Vlkanová

TÜV SÜD Slovakia s.r.o. otvára pri Banskej Bystrici, v obci Vlkanová, modernú stanicu technickej a emisnej kontroly a kontrolu originiality. Pri tejto príležitosti sme si pre Vás pripravili uvítaciu zľavu až do výšky 30% na služby TK, EK. Získanie elektronického zľavového poukazu je rýchle, jednoduché a nezaberie Vám to viac ako minútu. Vyplnením údajov nižšie si automaticky vygenerujte poukaz na zľavu 20% alebo 30%, ktorý môžete využiť kedykoľvek do 31. 12. 2022 na prevádzke STK TÜV Banská Bystrica, Vlkanová.
Váš poukaz bol úspešne vygenerovaný so zľavou %. Zaslali sme Vám ho na Vašu e-mailovú adresu , prosím skontrolujte si priečinok SPAM prípadne Propagácie. Ďakujeme za Váš záujem, tešíme sa na Vás.
Váš poukaz bol úspešne vygenerovaný so zľavou %. E-mail na adresu sa nepodarilo odoslať. Poukaz s kódom si viete stiahnuť kliknutím na odkaz: .
DRŽITEĽ POUKAZU


KONTAKTNÉ ÚDAJE


INFORMÁCIE O NÁVŠTEVE PREVÁDZKY


ZÁUJEM O SLUŽBY (môžete zvoliť viac možností)

Pred kliknutím na Vygenerovať poukaz si prosím skontrolujte svoje údaje, budú generované priamo do zľavového poukazu, ktorý je neprenosný a zašleme Vám ho na Vami uvedený e-mail. Výška zľavy je prideľovaná podľa štatútu akcie.


Vygenerovať poukaz