Rezervácia
TÜV SÜD STK Priemyselná 6209
Malacky 901 01
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 7:30 - 18:00 hod.
Ukázať na mape
STK Happy Hours
Odovzdať kľúče od auta v priestoroch modernej recepcie a na vybavenie celej kontroly počkať pri chutnej talianskej káve bez zbytočného čakania a stresu je realitou už aj v Malackách. To pritom nie je všetko, čo pre zákazníkov prináša novootvorená Stanica technickej kontroly. K dispozícii sú pre vás zákaznícke priestory s detským kútikom a dobrou kávou. Problémom nebudú ani domáci miláčikovia, prevádzka je totiž pet friendly a samozrejme ako na každej našej STK, aj v Malackách veľmi radi dohliadneme na vaše detičky zatiaľ čo ste vy počas kontroly pri svojom vozidle alebo si len vybavujete dôležitú agentu vďaka bezplatnému wifi internetu. V Malackách nás už poznáte vďaka Kontrole originality, príďte sa osobne presvedčiť aj o kvalitnách našej STK. Tešíme sa na vás.
Spríjemnite si čakanie na TK, EK alebo KO v STK Malacky:
Príjemným posedením v moderných a klimatizovaných priestoroch.
Čítaním magazínov pri výbornej talianskej káve ZADARMO.
WiFi internetom. Využite svoj čas efektívne, zabavte sa alebo pracujte.
Detským kútikom. Ak chcete byť počas kontroly pri svojom vozidle, radi dohliadneme na Vaše detičky v našom detskom kútiku.
Objavte cenník služieb TÜV SÜD STK a KO Malacky
Kompletný cenník Rezervovať termín


Aktuálne akcie na prevádzke TÜV SÜD STK a KO Malacky
Prečítajte si náš Blog a zistite, akú povinnú výbavu musíte mať vo Vašom vozidle, čo si máte so sebou na STK priniesť a čo si treba pred TK a EK na vozidle skontrolovať. Dozvedieť sa viac