TÜV STK Bratislava

TÜV SÜD Vám prináša do Bratislavy, mestskej časti Bory modernú stanicu STK. Stanice STK postupne budujeme v rámci celého Slovenska. Každá stanica STK Vám ponúka kvalitné služby, férové ceny a profesionálny prístup každého zamestnanca. Budeme radi, ak využijete naše služby STK v ktorejkoľvek stanici STK. Tešíme sa na Vašu návštevu.

TÜV STK Bratislava recenzie a hodnotenie zákazníkov

V TÜV SÜD veríme, spätná väzba od zákazníkov a ich hodnotenie je kľúčové. Našim cieľom je vyhovieť a uspokojiť všetky potreby našich zákazíkov pri riešení svojich požiadaviek ohľadom STK. Sme radi, keď môžeme vidieť, že úsilie celého tímu je vyjadrené pozitívnymi hodnotenami a recenziami od našich zákazníkov. O kvalite našich staníc STK sa môžete presvedčiť online z recenzií našich zákazníkov. Budeme radi, keď nám po využití našich STK služieb zanecháte recenziu na konkrétnej stanici STK, ktorú ste navštívili.

V rámci Bratislavy máme v prevádzke aktuálne jednu stanicu STK a jednu prevádzku kontroly originality.
stk-bory

TÜV STK
Bratislava – Bory

Hodnotenie: 4.9 / 5
Zobraziť recenzie
na Google
Detail stanice
Bratislava Bory
ko-ruzinov

TÜV kontrola originality
Bratislava – Ružinov

Hodnotenie: 4.8 / 5
Zobraziť recenzie
na Google
Detail kontroly originality
Bratislava Ružinov

TÜV STK Bratislava prehliadka

Radi by ste videli, ako to vyzerá na našej prevádzke TÜV STK Bratislava - Bory pri vykonávaní kontroly STK? Môžete sa pozrieť, ako vyzerá STK prehliadka na našich prevádzkach.
Presvedčte sa sami o kvalitách TÜV STK v recenzií od magazínu TouchIT s Ondrejom Mackom.
Dátum aktualizácie stavu recenzií: 1. 11. 2022