Rezervácia
TÜV SÜD STK Devínska Nová Ves 7468
Bratislava 841 07
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 7:30 - 18:00 hod.
Ukázať na mape
TÜV SÜD STK Bratislava, Bory
Pri vyberaní vhodných priestorov pre našu prvú prevádzku STK a KO na Slovensku sme sa rozhodovali aj na základe vzťahu k životnému prostrediu, na čo kladie TÜV SÜD pri projektoch veľký dôraz. Zelená strecha, vsakovanie dažďových vôd, rekuperácia a vysoká energetická efektívnosť, je to, čo robí našu STK v Squarebizz Bory priateľskou k životnému prostrediu. Nastavili sme tu vysoký štandard v poskytovaní služieb, prozákaznického prístupu a samozrejme pohodlia a komfortu v klientskej zóne počas čakania na priebeh kontroly vozidla. Za kvalitné služby si už nemusíte priplácať, u nás to považujeme za štandard. Wifi internet, osvieženie v podobe kvalitnej talianskej kávy, príjemné posedenie, moderné priestory, detský kútik a povinná výbava vozidla za zvýhodnené ceny. To všetko na vás čaká v STK Bratislava - Bory.
Spríjemnite si čakanie na TK, EK alebo KO v STK Bratislava, Bory:
Príjemným posedením v moderných a klimatizovaných priestoroch.
Čítaním magazínov pri výbornej talianskej káve ZADARMO.
WiFi internetom. Využite svoj čas efektívne, zabavte sa alebo pracujte.
Detským kútikom. Ak chcete byť počas kontroly pri svojom vozidle, radi dohliadneme na Vaše detičky v našom detskom kútiku.
Objavte cenník služieb TÜV SÜD STK a KO Bratislava - Bory
Kompletný cenník Rezervovať termín


Aktuálne akcie na prevádzke TÜV SÜD STK a KO Bratislava - Bory
Prečítajte si náš Blog a zistite, akú povinnú výbavu musíte mať vo Vašom vozidle, čo si máte so sebou na STK priniesť a čo si treba pred TK a EK na vozidle skontrolovať. Dozvedieť sa viac