Rezervácia
TÜV SÜD STK Matuškova 48
Vlkanová 976 31
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 7:30 - 18:00 hod.
Ukázať na mape
STK a KO Vlkanová
Naši kolegovia sa na vás tešia v nových a moderných priestoroch STK Vlkanová, vzdialenej iba 3 minúty od Banskej Bystrice. Počas celej návštevy sa môžete spoľahnúť na profesionálny a ľudský prístup všetkých zamestnancov STK, o čom svedčí aj vysoké hodnotenie STK Vlkanovej v Google, kde ju zákazníci hodnotia tými najvyššími známkami. Energiu do ďalšej jazdy môžete načerpať v príjemnej klientskej zóne, kde je pre vás pripravená výborná talianska káva zadarmo, magazíny na skrátenie čakania a samozrejme bezplatné wifi pripojenie k internetu. Priebeh kontroly môžete sledovať cez veľké presklenné okno priamo v klientskej zóne alebo môžete byť počas kontroly pri svojom vozidle. Ak prídete na STK so svojimi detičkami, veľmi radi na ne dohliadneme v našom detskom kútiku. Vitajte v najmodernejšej STK na Slovensku, teším sa na vašu návštevu.
Spríjemnite si čakanie na TK, EK alebo KO v STK Vlkanová:
Príjemným posedením v moderných a klimatizovaných priestoroch.
Čítaním magazínov pri výbornej talianskej káve ZADARMO.
WiFi internetom. Využite svoj čas efektívne, zabavte sa alebo pracujte.
Detským kútikom. Ak chcete byť počas kontroly pri svojom vozidle, radi dohliadneme na Vaše detičky v našom detskom kútiku.
Objavte cenník služieb TÜV SÜD STK a KO Vlkanová - Banská Bystrica
Kompletný cenník Rezervovať termín


Aktuálne akcie na prevádzke TÜV SÜD STK a KO Banská Bystrica - Vlkanová
Prečítajte si náš Blog a zistite, akú povinnú výbavu musíte mať vo Vašom vozidle, čo si máte so sebou na STK priniesť a čo si treba pred TK a EK na vozidle skontrolovať. Dozvedieť sa viac